ביטוח שיניים

ביטוח שיניים

ביטוח שיניים

טיפולי שיניים, כמו התחום הדנטלי כולו, עולים הון: ביטוח שיניים קולקטיבי הוא אחת ההטבות החשובות המעניקות גיבוי וביטחון למשפחות, לרבות טיפולים קריטיים לילדים בשלבי התפתחות שונים של הפה והלסת. 

המשמעות הכלכלית של ביטוח שיניים מקיף ניכרת במיוחד, ומי שחווה ליווי אורתודנטי של מספר ילדים לרבות טיפולי שיניים מיוחדים מכיר את ההון הנחוץ לכך – הון שלפעמים לא קיים במשפחה. ארגון המאפשר רכישת ביטוח שיניים קבוצתי לעובדיו ולבני משפחותיהם מעניק תמיכה עצומה וישירה לעובדים והטבה יוקרתית – ומהותית.

בריאוטיפ מתמחה בתחום ביטוחי השיניים ולאורך שנים ארוכות יוצרת פוליסות מקיפות ומתקדמות במיוחד: הצוות שלנו כותב ומגבש את המפרט הביטוחי והתנאים וכותב את הפוליסה לפי הצרכים שלכם ואפיון הארגון. הפוליסות שלנו מתעדכנות ומשתדרגות באופן תדיר ואנו מקפידים להכליל בהן מצבים מיוחדים העולים מהשטח לצד שיטות רפואיות חדשות ושכלולים המרחיבים את הכיסוי.

אנו מזמינים ארגונים  להעניק לעובדים ולבני משפחתם ביטוח שיניים איכותי, רחב ומקיף, בתנאי קבלה נדירים ובהזדמנות יוצאת דופן להנות מכיסוי נרחב המוצע לארגונים: העובדים שלכם יזכו במשענת פיננסית איתנה ויכולת להעניק למשפחתם את המקסימום.