ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות קולקטיבי הוא תחום התמחות ייחודי המחייב היכרות מעמיקה וניסיון בעבודה עם מערכת הבריאות הציבורית והפרטית בישראל. ההיכרות העמוקה של צוות בריאוטיפ היא המפתח לפוליסות המקיפות שאנו כותבים ומשיגים ללקוחותינו. התנאים הביטוחיים המיטביים מושגים בזכות הבנת המערכת ועבודה ארוכת שנים מול גורמים ממלכתיים בישראל, מול קופות החולים וחברות הביטוח ועם ענף הביטוח הפרטי כולו.

כתיבת מפרט הביטוח וגיבוש פוליסה מקיפה בעצמנו היא מלאכה מורכבת הדורשת ניסיון רב. הניסיון שלנו וההקפדה על עדכון והרחבת הפוליסות לפי הצרכים בשטח הם הבסיס לביטוח בריאות יוקרתי, אשר בזמן אמת יעניק לכם כיסוי – ואנו גם נפרש את הפוליסה שיצרנו וכתבנו עבורכם. פוליסה משודרגת נסמכת על ניהול סיכונים וניתוח אקטוארי מדויק, היכרות מעמיקה עם הצרכים הקיימים והמשתנים לאורך זמן.

הפוליסות הייחודיות שלנו מתעדכנות באופן שוטף בכפוף להתפתחויות במדע הרפואה, לטכנולוגיות ופרוצדורות חדשניות שנכנסות לשימוש ועוקבות אחר שינויי החקיקה והרגולציה.

המומחיות של הגב' עדי בשן, מנכלי"ת בריאוטיפ, בתחום ביטוחי הבריאות השונים והניסיון המעשי רב השנים שלה בתחום עומדים לרשותכם בבחירת אסטרטגיה אופטימלית ויצירת מוצרי הביטוח המשתלמים ביותר עבור הארגון שלכם, העובדים ומשפחתם.