שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
  • פתרון ייחודי ותפור לצרכי הלקוח
  • 2
  • 3
  • חיפוש רופא מומחה
  • מנוע ייעוד

פרופיל חברה - בריאוטיפ

כרטיס ביקור - צוות בריאוטיפ בהנהלת עדי בשן 

 
בריאוטיפ הינה חברת הייעוץ המובילה בישראל בתחומי ביטוח הבריאות, הסיעוד והשיניים לקולקטיביים ולארגונים עסקיים. גישתנו חדשנית, שונה וייחודית הן במודל פעילותנו והן בתוצאות הנוצרות ללקוחותינו:
אנחנו מייצרים ללקוחותינו שלושה יתרונות מרכזיים:
  •  יצירת פתרון ייחודי "התפור" לצרכי הלקוח.
  • בחירת הפתרון הביטוחי המתאים ביותר.
  • השגת פתרון מכסימלי וליווי מקצועי .
     

פתרון ייחודי ו"תפור" לצרכי הלקוח

התהליך מתחיל באיסוף מידע לגבי הצרכים של הארגון או הקולקטיב. מבוצעת בחינה מדוקדקת של מספר המבוטחים בארגון, אפיונם הסוציו דמוגרפי, הסדרי ביטוח קיימים, התקציב המיועד לביטוח, ביטוחים קיימים בשוק הפרטי , בחוק הבריאות ובקופות החולים ובעקבות איסוף הנתונים וניתוחם - מתקבלת החלטה של הנהלת הקולקטיב עם בריאוטיפ, לגבי הצרכים הביטוחיים שינתן להם מענה בהסדר הביטוחי. החלטה זו יוצקת את התשתית לכתיבה על ידי בריאוטיפ של מפרט ביטוח ייחודי הנותן מענה לצרכי הלקוח, ומהווה את הבסיס להגדרת הפתרון הביטוחי ולניהול מו"מ עם חברות ביטוח.
 

בחירת הפתרון הביטוחי המתאים ביותר

לבריאוטיפ יש מודל ייחודי וחדשני לרכישה ולשיפור של ביטוחי בריאות, שיניים וסיעוד לקולקטיבים. מודל  זה מאפשר השגת שיפור בכיסויים הביטוחיים ובשירותים לארגון והוזלה משמעותית בפרמיה. המודל פועל על בסיס נתונים אקטוארים עדכניים וידע וניסיון רב שנים שלנו בתחום הביטוח הרפואי לענפיו וסוגיו והיכרות מעמיקה עם התהליכים המעורבים החל מכתיבת חוזה הביטוח וכלה בתשלום התביעה ללקוח.
המודל שלנו אינו מבוסס כמקובל בענף הביטוח, על פניה לחברות הביטוח, אלא על ניסוח המפרטים  על ידינו וחלוקת הכיסוי הביטוחי הנדרש לרבדים שונים.
בריאוטיפ היא חברת ייעוץ וככזו אינה מייצגת או מחויבת לאינטרס כלשהו של חברת ביטוח.  המחויבות של בריאוטיפ הינה אך ורק ללקוח ומטעמו אנו עורכים בקשה להגיש הצעות בין כל חברות הביטוח, והזוכה בו תפיק את פוליסת הביטוח עבור הארגון.
 

פתרון מקסימלי וליווי מקצועי שלנו

בריאוטיפ מסייעת ללקוח להשיג את פוליסת הביטוח הטובה ביותר הניתנת להשגה במחיר נתון וזו שתעניק כיסוי ביטוחי הולם לנושאים החיוניים להגנת המבוטחים. חשוב להדגיש כי בניהול נכון ומקצועי, התמורה למבוטח בביטוח בריאות קולקטיבי גדולה משמעותית מהתמורה בביטוח בריאות פרטי, מבחינת העלות והכיסוי הביטוחי.
 
אנו מקפידים שהעובדים יזכו לשירות הראוי ביותר והמעביד לא ייחשף לתקלות או לעלויות מיותרות. בצורה זו התועלת לעובדים תהיה מרבית, הן ברכישת ביטוח על חשבון המעביד והן ברכישת הרובד הביטוחי הוולונטרי. 

ההתגייסות של בריאוטיפ, להטמעת הביטוח החדש בקרב עובדי הארגון והליווי הצמוד שאנו מעניקים לאורך כל חיי ההסדר הביטוחי, מבטיחים ניצול נכון, מושכל ומיטבי של ביטוח הבריאות והעצמת כוחם של העובד הבודד והארגון כולו בתחומים המקצועי והפרוצדוראלי הכרוכים בביטוח.

טל - 6005481 -03 פקס - 6005608 -03